performans modunu devre dışı takılıydı arkadaşlar

Admin

Administrator
Staff member
tfsf 35 dakikalık bir video ile teyit ettim 264 kolek 1080p YouTube RSS laptop anandır süresi 4 dakika 8 saniye oldu aynı dosyanın h264 4K YouTube to RSS geçip 2 dakika 55 saniye sürdü bet365 Kodak 4K Ultra değiştir ayındaki randır süresi ise 4 dakika 26 saniye oldu bu testleri bilgisayar yüksek performans modundayken fişe takılı şekilde yaptım açık konuşmak gerekirse bu sonuçlar beni çok şaşırttı sesleri birkaç kez denememe rağmen 4K render suresi ısrarla 1080p render süresinden daha kısa oldu Ayşe işlemcinin render sureleri Bu

tipi laptop'tan kesinlikle beklenmeyecek kadar düşüktü gördüğüm kadarıyla Intel Core i7 10065 GHz işlemci ile videokurdu işleri rahatlıkla yapılabilir arkadaşlar 4 çekirdek ve 8 sırada sahip olan bu yeni nesil işlemci ekran Dırdırı inanılmaz derecede yüksek göz atalım entered with 5 2021 in bana Test için gelen modelinde 57 var saat kafesleri Burası gerçekten ilginç bir ortaklık ancak karşılıyor olarak kolay taşınabilen üst düzey teknolojileri bünyesinde barındıran ve pil ömrü ile istedi tüm gün yalnız bırakmayacak bir laptop arıyorsanız en

yakın su-35 2021'e Kesinlikle tavsiye ediyorum bu hesaba 10 üzerinden 9 puan veriyorum ürünü cihaz Semih başarılı tasarım ve cihaz Sevi tavsiyede ödüllerine de layık gören arkadaşlar bilgisayar hakkında farklı sorularınız olursa yorum atarak bana iletebilirsiniz bu tarz Işıklandırmaya ışıklandırmanın alanlara önem verilmiş sistem bileşenlerini görebileceğiniz Yan taraf önünde diz kapaklarda da fayda 100-110 yıllarda Sen benim de karşılığını gelişmiş Çünkü çabuk kirlendiği içindekileri sergilemeye bu çok uygun gözümüze çarpıyor

ine o kafadan Derya tasarım görüyoruz kaldırdığınızda puanlarımızı parça dönüyoruz önceki parçanın çıkarılabiliyor soğutma sistemlerinin radyasyonunu kasa dışında kolayca takıp kasa içinde sonra akrobatik hareketler etmekten kurtaran bir ayrıntı Ön taraftaki İrfan veriyorsun konjugasyonu aynısınız uygulaya biliyorsunuz Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta radyatör kalanlar en fazla 55 milimetre olmak zorundadır arka tarafına baktığımızda 12 ve 14 santimlik fanların takılın diye bir fan yuvası görmektedir satın aldığınızda