işlenerek kullanılabilir olduğunu bizlere

Admin

Administrator
Staff member
gösteriyor özellikle tek çekirdek testinde Çok yüksek bir performansa olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim grafik işlemcinin içerisinde daire olarak bulunan yeni nesil İntel x grafik biriminden geliyor 96 yürütme birimine ve 1.3 çıkarsa kadar frekansına sahip olan bu daire göre fikrime piyasadaki neredeyse tüm oyunları ire 2 12.1 ve Open cihaz ortağım Safi destekleri bulunuyorsun dışındaki İlk turda 20 olduğunda unutmadan belirteyim 20 desteği sayesinde Adobe Premier Pro da daha düşük tandır süredir alabiliyorsunuz ıntel'in yeni nesil grafik

yongası Ezgi İntel UHD Graphics cep sorulara göre inanılmaz yüksek bir performans sergiliyor oyun bilgisayarı değil ama ben yine de birçok oyunu Ses yaptım Birazdan ev satılık 5 2021 in Koyuntepe seslenir sizlerle paylaşacağım 16GB RAM olduğunu görüyoruz arkadaşlar 2 x 8 şeklinde çift kanallı çalışıyor ve 4267 megahertz frekansına sahip kremlerin boyutu son derece yeterli Hızı da çok üst seviyede Ancak şunu unutmadan belirteyim bu bilgisayar ram'leri anakartta değil mi yapıda yani yükseltme yapılamıyor piyasada

hem 8GB hem de 16GB modelleri bulunan bu yaptığın Mümkünse 16 GB olan almanızı öneririm Bu sayede yıllarca ödem yeter neden bilgisayarı kullanabilirsiniz içerisinde bulunan enfesti 512 GB kapasiteye sahip tehlikeli testi yüksek okuma yazma hızlarına sahip olan bu eski birimi sayesinde Hem çalışır hem de programları ve oyunların açılışı çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor crystaldiskmark da yaptım fethettiği hız testi sonuçlarına ekrana yansıtırız 2021'de 802 11 ait Yani 6w Bluetooth 5.1 kablosuz iletişim teknolojileri bulunuyor

wi-fi 6 yongası sayesinde bilgisayarın kablosuz internet performansı çok üst seviyede laptop ethernet yuvası bulunmamasına rağmen bunun eksikliğini fazla hissetmiyorsunuz Eğer iyi bir modeme gir bağlantıya da iyi bir unsura sahipse bu bilgisayarda gerçekten kablolu ve kablosuz internet deneyimi yaşayabilirsiniz Bluetooth 5.1 olması da bence bir avantajdır yeni nesil bluetooth cihazları kulakta rahatlıkla kullanabilecek şimdi genellemeye sarı 05 2020 bile yaptım koyun ffs ve sıcaklık testleri ne bu dersleri yaparken bilgisayar yüksek