demiştim Az önce Hem biraz teknolojinin geliştirmiş

Admin

Administrator
Staff member
olduğu için kuyunun edilmiş h&m bellek kullanması bekleniyor kullanan ilk Çünkü tasarım yani sorun üstüne yöneticilerinden bir tanesi de sadece bu da değil oraya 929 300 serisi ekran kartları ve onun güç veren son gece yapıyor annesi neden yine bu isim önemli katkıları söz konusu söyle yani şu an ben arkadaşları ile birlikte soğutma çalışıyor mu söylüyor ancak az önce de söylediğim üzere uzun soluklu bir istediği olacak göründüğü kadarı ile teknolojinin ilkesi grafik tasarımı çok yapay zeka ile kullanılacak Dolayısıyla zeytin

tasarımında olduğu gibi görevlerde kullanılacak şunu söyleyebiliriz tasarımından 2-3 yıl Afyon'da oyun olan önce isimlendirme ile başlayalım Zehra oldukça ilginç görünüyor oldukça meşhur birisin internet kurucusu olan yerler tam olarak küresel başkan şirketin üretim satış ve pazarlama konusunda hazırlanıyor Aslında firması henüz 1 yaşında bile değil belki 15 yıllık sektör deneyimi büyük bir potansiyel taşıyor Bundan böyle tek çok şeker yatırım yakıyor yatırım yapmak için sırada bekliyor birini geliştirmeye başlayan üç firma ise anlattın diye

iki firmaya kıyaslandığı zaman çip endüstrisinde köklü bir firma olan Voltran ve farklı sistemlerle birlikte Çimiç pazarına sunuyor son yıllarda hızlı bir gelişim gösteren şirket Beklenmeyen bir hamle yaptı ve kendi konut mimarisi duyurdu bakın yanlışımız mı Kendi Mimar Sinan geliştirdi geldim Şu an onu geliyor çıkıyor işlemcili Windows'un geliştirmiş oldukları kullanacak anlatabilir 5'lik hasta gelecek şu an Dream long Sunay 2000'den fazla somut içeren mimari kullanacak bu şirketin kendine güvenliğini ve gösteriyor mimari ve yarından sonra

araştırmaya Hatta kütüphanede ne kadar çok görevi yapabiliyor aç Dolayısıyla doğal olarak uyumlu olmasa bile dönüştürme yöntemi ile bir araya onları da çalıştırabilir kullanan ilk işlemci ne olacak biçimde kullanılmasını olacak 12 nanometre üretim tekniğini kullanan 1 çekirdekli olan işlemci 2500 mg de çalışıyor taraftan şirket olmaya da devam ediyor kendimi Mahallesi yüksek oranda geliştirmeye devam edemez gelişim gösterir misin Bir B planı olarak ikinci bir komut seti Mimar Söz yani bir acil durum planı düşünülebilir Aslında