315 53 Plus'ın hafta kullanıyor Bu bilgisayara

Admin

Administrator
Staff member
nda 13890 9 liraya satın alabilirsiniz içerisinde i7 10750 sistemde 16GB RAM 512gb RTX 2060 ekran kartı bulunuyor 144 ekranı 15.6 inç iPad 9'da yabancı şu an piyasada alır yeriz en kaliteli bilgisayar olabilir diye düşünüyorum Performansı da kesildi memnun bırakacaktır Funda satın olabilir sistemdeki son 10 lira arkadaşlar 15199 liraya satılan Ensar Nitro 5 şube 2003 dolaplı model bu bilgisayarda demin paylaştım predatörü Nitro kasalı olanı ama daha yüksek depolama alanı ve daha yüksek ve mesai falan modelidir

arkadaşlar bilgisayar işlemcisi oluyor 2 GB ihtiyar 4 ilan bulunuyor 183 1060 ekran kartı ile geliyor ve 15399 liraya satılıyor o bilgisayarı sepete eklediğinizde 15 bin 100 liraya satın alabilirsiniz uzun süredir bu fiyat saydı 300 liralık İndirimin olabileceğini düşünüyorum arkadaşlar Bu videoda vereceğim tavsiyeler bu şekilde açıklamak için buraya kitaplarının işyerinde sizlerle paylaşacağım ekstradan hepsiburada'ki diğer tavsiye ederim Aylin senide paylaşalım arkadaşlar monitör tarifeleri konsol tavsiyeleri kulaklık tavsiyeleri orada ol Şu

anda ne yapıyorum aşkım Çerçeveli açılmış böyle güzel olacak bir toplantıya sorun olarak daha iyi Şimdi yine psikolojik olacak şu an diğerinde yok Kendi orijinal çerçeve sıkıldığı için el etrafında koyalım gayet güzel oldu bir öncekinden Senin elindeki isteyen sırada bir çerçevesi kırıldığı için onun daha kötü şu anki duruma çerçevesi olsaydı çok daha iyiymiş onu söyleyeyim böyle şeyler biraz daha kaymaması için üzerindeki Doksanlar ötürü değil fakat senin kayacak gibi de gözükmüyor Bence giderler unutulmuşlar baktığımız zaman

şöyle kenarlarında gösterip tuşların yerleşimi idareleri şu an çok pis yapmasını ihtiyacı gayet güzel geldi bana kurmak ne kadar soğuk bir şans meselesi Çünkü şube sonuçları amcam arkada sağlam kapanmamış buradaki amacımız birazcık Aslında köşeler düştüğünde birazcık canım çatlamasını Nerede Garanti gibi olduğu için buralardan koruyacaktır diye okuyoruz ve anlatılacak bir şey varsınız bir şey yok Tekrar söyle varsa yorumlara yazınız Memnun kaldınız kalmadınız daha uzun süre kullananların sebzeleri daha önemli ve renkli olanı ilk kez