14 santimlik işte geliyor Çok önemli olan o

Admin

Administrator
Staff member
Kendi yaptığımız uydu gelecek yoksa ulaşacak şu an tepkilerim sert aşamasında Hiç fırlatılırken beni bu gece ne söylemiş zaman tazelemek alınır içerisine hazırlanmış oluyor burada ısmarla bize ilgilendirecek şeylerden biri de cumhurbaşkanının şey demiş olması çok önemli şeyler altyapısından işte yaygınlaştırılmasını çok önemli adımlarımız olacak demiş ki hani şeylerde konuşuyoruz geçenlerde bu yılın sonunda sefer aceleci vereceksiniz telefon gibi söylentiler vardır olur mu olmalı Nasıl olur açıkçası şaşırıyorum yani

cumhurbaşkanının en yetkili ağızlardan birinden ve şey gelmiş oldu bu anlamda ve iş açıklama açıklama gelmiş Oldu diyelim inşallah geliyor geri geri kalmamak lazım varsa internet altyapı dünyaya karşılaştığı zaman aşağılara doğru gitmeye başladı koltuk seviyelerde falan Geniş bant Ancak bunu artık arttır bazı ülkelerde en düşük seviyelerde idi gariplere falan çıkmaya başladılar 55-56 Normalde bizim alıştığımız 42 derece yörüngesindeki de 31 dereceye kaymayı biliyor bu ülkelerin kendilerine ait bir şeyleri var hakları var

Eğer kullanmazsan yanıyormuş Hatırlarsan şey de devam ediyor antartika'ya parayı çekip göndermiş orada Belli şeyler yaptıktan sonra fındıktan baktırılır istediğim sen araştırıyorsun 3 kere gireceğim Ortada hiçbir insan gezmeye düzenleyeceğim bilmem ne falan Cuma günü alıyorum Ondan sonra oralarda hak iddia ediyorsun de istasyon süresi ne kadar olmalı Onunla da güvence altına hem de iletişim paketleri karşılaştırma endi oyunumuzu kendimiz yapabiliyor muyuz haysa ha onda önemli dönüm noktalarından biri olacak tekrar

konuşuruz 5 Benim internet bağlanıyor ya Hiçbir şey var yani zorlandı araç sen böyle resmiyette görünmüyor ama onlardan bir şeyler alırız falan yani Kimse gelip hafta kurarız oradan çektim falan diyorlardı saçma sapan durumlar oluyor yani yapacak bir şey yok İnşallah bunda Nazar etme istedikleri üzerinde duruyor eğer istiyorsan yakın bir yerde değil yani o yüzden farklısın O yüzden Dünya'ya yakın olması gerekiyor onlar 1 dakika 500 550 üzeri olacaktı Sonra bastılar o bile yeterli olmuyor oyun oynama vesaire falan 750 lira